Wymagania techniczne

Aby oglądać TV Miłosierdzie i/lub słuchać Radia Miłosierdzie w komputerze z systemem Windows, należy zainstalować najnowszą wersję przeglądarki Google Chrome, Mozilla Firefox lub Internet Explorer. Telewizja i Radio Miłosierdzie działają również w innych przeglądarkach, ale my testujemy te trzy.

Odbiór możliwy jest również na tabletach i telefonach komórkowych z systemami Windows Phone oraz Android. Trzeba jednak zadbać o odpowiednie składniki, szczególnie najnowszą wersję Flash Player.

System aktualnie nie jest dostępny na urządzenia Apple.

Jeśli nie możesz oglądać TV Miłosierdzie (pojawia się błąd, lub łączy się bezskutecznie), przełącz się na Radio Miłosierdzie, a po pewnym czasie, spróbuj ponownie włączyć telewizję. Prawdopodobnie nastąpiło przeciążenie serwera streamingowego ze względu na zbyt dużą ilość osób, chcących oglądać TV i musisz poczekać "w kolejce" na zwolnione pasmo.

W razie innych problemów, napisz do nas...


Najczęściej zadawane pytania

Nie działa mi telewizja na komputerze
Przede wszystkim sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Flash Player. Jeśli nie, to zainstaluj.
Inną przyczyną może być czasowe nadmierne obciążenie serwera streamingowego. Przy transmisjach internetowych, nawet największe łącza mają ograniczoną przepustowość. Zdarza się, szczególnie przy transmisjach wielkich uroczystości, że ilość oglądających jest tak duża, że zapełni nasze łącza. W takim przypadku proponujemy przełączyć się na Radio Miłosierdzie, a po chwili spróbować ponownie przełączyć się na Telewizję Miłosierdzie.

Nie działa mi radio w Google Chrome
Proszę spróbować uruchomić radio w trybie "incognito", najczęściej to wystarczy. Możesz zamiast tego wyczyścić historię z pamięci przeglądarki.

cdn...